Loading...
Online Eğitim Yazılımı2020-03-14T10:12:44+00:00

DİJİTAL EĞİTİM.

Dijital ortamlara taşıdığımız eğitim sistemi sayesinde, zaman ve mekan sınırını ortadan kaldırıyoruz. Tekrar tekrar izlenebilen, kişiselleştirilebilen yapısı, yapay zeka destekli ölçme değerlendirme modülü ve birçok öncü fonksiyonla sunduğu online eğitim yazılımı, eğitimde size özgür bir alan yaratıyor.

HER YERDEN KESİNTİSİZ ERİŞİM.

Yeni nesil uzaktan eğitim çözümlerimizle size webden, mobilden ve uygulamalar aracılığıyla her yerden ulaşılabilir dijital ders içerikleri, sesli dersler, pdf konu anlatımları ve testler eklemenize olanak sağlayan; gelişmiş ve güvenli yazılım teknolojilerimiz sayesinde de istediğiniz an onları yönetilebilir kılan, kullanıcı sonuçlarını ölçen, analiz eden ve anlık görüntüleme sağlayan tam donanımlı bir yazılım sunuyoruz.

Aynı zamanda özelleştirilebilir modüler alt yapısı sistemi tamamen kurumunuza göre kurgulamamızı ve entegrasyonları kolaylaştırıyor.

ÖLÇÜLEBİLİR TEKNOLOJİDE UZMANIZ

ONLINE EĞİTİM DEVRİ.

Çağı yakalamak, öğrencilerinize eğitimi her platformda, her koşulda sunabilmek ve tüm içeriklerin güvenli depolanmasıyla tamamen kurumunuza özel bir uzaktan eğitim platformu yaratmak için geç kalmadınız! Sürekli geliştirdiğimiz, yüksek teknolojili ve sürdürebilir hizmetlerimizle rakiplerinizden daima bir adım önde olun, fark yaratın.

GÜVENLİ

LİMİTSİZ

ÖLÇÜLEBİLİR

“Öğrencilerimin tüm aktivitelerini takip ederek doğru yönlendirme yapmamı sağlayan harika bir sistem. Tamamen kişisel bir yol haritası çıkartıyor.”

Güliz Güler, Eğitmen

“Teknoloji çağında hem öğrencilerimizi, hem de veli ve öğretmenlerimizi online eğitim altyapmızı EMC’den sağladık. Bir yıldır yazılımı kullanıyoruz. Yüzde yüz olumlu geri dönüş ve fayda sağladık.”

Erkut Çömlek, Kurum Yöneticisi

EĞİTİM
KODLARIMIZDA VAR.

İLETİŞİME GEÇİN