Özel Yazılımlar2019-12-26T10:19:05+00:00

SİZE ÖZEL

BİZE ULAŞIN

eMcLAB.

İhtiyaçlarınızı hazır yazılımlar gideremiyorsa, projenize ya da ürün/hizmet yapınıza uygun  özel yazılımlar ile size özel çözümler üretiyoruz. Ekibimiz tecrübesiyle süreci kurgulayıp, analiz ederek uygun çözüm alternatifleri yaratarak, başarı ve karlılığınızı destekleyecek sistemler geliştiriyor.

Web Tabanlı Yazılımlar
CRM
B2B | C2C
Kurumsal Çözümler
Sektörel Yazılımlar
Veri Analizi ve Raporlama
Masaüstü Uygulama Geliştirme
Mobil Uygulama Geliştirme

Pazarlama stratejilerinize uygun yapıda, temsilci, müşteri, bayi gibi sistem üyelerinin tüm aktivitelerinin takibini yapan, aylık kazanç, bonus ve primlerini hesaplayan, varsa kullandığınız muhasebe vb. yazılımlara entegre edilebilen, tüm ödeme altyapılarına uyumlu MLM yazılımımızla hangi kazanç yöntemini seçerseniz seçin kazanan hep siz olursunuz.

Tüm kazanç modellerine uygun, kolay kullanılır, pratik ve esnek bir altyapı sunuyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Özel yazılım işlerimizde deneyimli ekibimiz ve gelişmiş altyapımız sayesinde, sizin için verimliliği en üst seviyeye çıkaracak çözümler sunuyoruz. Hızlı özel ara yüz, geliştirilebilir yapı, farklı platformlarda çalışma ve entegrasyon kolaylığının yanı sıra size en yeni teknolojilerle desteklenen sistemler sunuyoruz. İşe başlamadan önce sizi, isteklerinizi dinleyerek dikkatli analiz çalışmaları yapıyor, en uygun iş planını oluşturuyoruz.

Ardından, proje sürecini tasarlayıp hangi aşamalardan geçeceğimizi belirliyoruz. Kaynak ve zaman planlaması yapıyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Esneklik ve yeni gelişmelere uyum yeteneği de modern yazılım geliştirme için bir ön koşuldur. Ios, Android ve Windows Mobile işletim sistemleri için yazılımlar geliştirir ve programlarız. En iyi verimi, performansı ve zarafeti amaçlarız. Mobil ekibimiz, uygulama senaryonuz için özelleştirilmiş olan çözümleri gerçekleştirir.

Uygulamalarımız daima istek, ihtiyaç ve hedeflerinize göre ayarlanır. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren de geliştirme sürecine derinden dahil olursunuz.

DAHA FAZLA BİLGİ

E-ticaretin en önemli kırılımlarından olan pazaryerleri son zamanlarda internet kullanıcıları için en çok tercih edilen mecralardan oldu. Biz de müşterilerimize en iyi platformları sunabilmek için kendimi sürekli geliştirerek dinamik bir yazılım oluşturduk.

C2C yazılımımız, bu dinamik ve güçlü altyapısı ile sektörün en iyisidir. En son teknolojilerin kullanıldığı gelişmiş özellikler ile birlikte size mobil uyumlu ve kolay kullanılır yönetim ve mağaza paneli sunuyoruz..

DAHA FAZLA BİLGİ

En son teknolojilerle desteklenmiş sistemlerimiz standart e-ticaret yönteminin yanı sıra planlama, öne çıkarma ve raporlama gibi ek özellikler ve başka sistemlere entegre edilebilir yapısı sayesinde satışlarınızı arttırır. Özenle oluşturduğumuz şablonlarımız, en iyisi olmayı amaçlayan bir mağazanın hızlı bir şekilde oluşturulmasını sağlar.

Tasarım, mağazanızın müşterilere görünen yüzüdür. Ne kadar iyi bir sisteminiz olursa olsun özenle tasarlanmadıysa sizi rakipleriniz karşısında geriye düşürür.

DAHA FAZLA BİLGİ

Müşteri İlişkileri Yönetimi | CRM yazılımımız firmanızın üretim harici tüm süreçlerini kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Pazarlama, satış, satın alma, satış sonrası hizmetler, teklifler, müşteri memnuniyeti yönetimi gibi farklı iş ve departmanlar tek panelin altında kontrol ediliyor.

İşletmenizin doğru ve güncel verilerle iyi stratejiler geliştirmesine yol açarken, zamandan ve iş yükünden kazandırıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ

Farklı kaynaktan gelen verileri güvenilir ve hızlı bir şekilde işleyen bir veri analizi ve raporlama çözümlerimiz bu verilerin tümünün analiz ve raporlanmasını yapıyor. Web ya da mobil uygulama üzerinden kullanabileceğiniz sistem planlama süreçlerinizi optimize ediyor.

TDerinlemesine analiz, veri paylaşımı, güvenli data-bilgi yönetimi faaliyetlerini yönetmek üzerine tasarladığımız yazılımlarımız kolay kullanılır ve dinamik yapısıyla size esneklik kazanıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ

START UP PROJELERİNİZİ DESTEKLİYORUZ.

Sektörümüzün tempolu ve dijital iletişim kanallarının sürekli geliştiği bir yapıya sahip olmasına rağmen 2005 yılından bu yana, başarılı stratejilerimiz ve önemlisi işimize duyduğumuz bağlılığımızı ilke edinip hep en iyisini hedefledik.

DARHAN YAPI
DARHAN YAPI
UZMANI KİM
UZMANI KİM
İSTEDİĞİN NETWORK
İSTEDİĞİN NETWORK
MOEVA
MOEVA
MİNİBÜS SIRAM
MİNİBÜS SIRAM
TUHAN MİMARLIK
TUHAN MİMARLIK

MODERN TASARIM

İŞLERİNİZ FİRMANIZIN MARKA KİMLİĞİNİ YANSITIR

VE HEDEF KİTLENİZİN SİZİ NASIL ALGILADIĞININ MERKEZİDİR.

BİZE ULAŞIN

GÜÇLÜ ALTYAPI

SİSTEMLERİMİZİN SADECE MASAÜSTÜ

PLATFORMLARDA DEĞİL MOBİL TABANLI OLARAK DA KUSURSUZ ÇALIŞMASINI SAĞLARIZ.

BİZE ULAŞIN

KOLAY KULLANILIR

İSTER KİŞİŞEL İSTERSE SEKTÖREL BİR PROJE

YAZILIMLARIMIZ KOLAY KULLANILIR VE YÖNETİLEBİLİR YAPIDADIR.

BİZE ULAŞIN

Size Özel

Özel yazılım işlerimizde deneyimli ekibimiz ve gelişmiş altyapımız sayesinde, sizin için verimliliği en üst seviyeye çıkaracak çözümler sunuyoruz. Hızlı özel ara yüz, geliştirilebilir yapı, farklı platformlarda çalışma ve entegrasyon kolaylığının yanı sıra size en yeni teknolojilerle desteklenen sistemler sunuyoruz.

Projenizin her aşamasında doğru iletişimi sağlamanın çok önemli olduğuna inanıyoruz. Ekibimiz ihtiyacınıza tam uygun bir iş ortaya çıkarmak için tasarımdan kodlamaya tüm süreçte sizi bilgilendirir.

0
Mutlu Müşteri
0
Proje
0+
Özel Yazılım

Güçlü Markalar

Özel ara yüz, geliştirilebilir yapı, farklı platformlarda çalışma ve entegrasyon kolaylığının yanında markanız için en yeni teknolojilerle desteklenen sistemler sunuyoruz. Başlamadan önce sizi, isteklerinizi dinleyerek dikkatli analiz çalışmaları yapıyor, en uygun iş planını oluşturuyoruz.Ardından, proje sürecini tasarlayıp hangi aşamalardan geçeceğimizi belirliyoruz. Kaynak ve zaman planlaması yapıyoruz.

Mükemmel Sonuçlar

Sonraki aşamada, tasarım şablonlarını hazırlıyor ve tarafınızca izlenebilir geliştirme sürecini başlatıyoruz. Geliştirme sürecinin bitmesi ve rutin testlerin ardından gerçek ortamda bir test aşamasına geçiyoruz ve ardından projenizi teslim ediyoruz. Yazılım projelerinde 13 yıllık deneyim ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklanmış ekibimizle satış sonrası da yanınızdayız. Gelin projenize hemen başlayalım!