Loading...
Özel Yazılımlar2019-03-07T10:06:06+00:00

Neden Biz?

Özel yazılım işlerimizde deneyimli ekibimiz ve gelişmiş altyapımız sayesinde, sizin için verimliliği en üst seviyeye çıkaracak çözümler sunuyoruz. Hızlı özel ara yüz, geliştirilebilir yapı, farklı platformlarda çalışma ve entegrasyon kolaylığının yanı sıra size en yeni teknolojilerle desteklenen sistemler sunuyoruz.

İyi Kodlama

Özgün Tasarım

Web Tabanlı Yazılımlar 98%
Crm 92%
B2B & B2C 96%
Kurumsal Çözümler 98%

Uzmanlıklarımız

İhtiyaçlarınızı hazır yazılımlar gideremiyorsa, projenize ya da ürün/hizmet yapınıza uygun  özel yazılımlar ile size özel çözümler üretiyoruz. Ekibimiz tecrübesiyle süreci kurgulayıp, analiz ederek uygun çözüm alternatifleri yaratarak, başarı ve karlılığınızı destekleyecek sistemler geliştiriyor.

START UP PROJELERİNİZİ DESTEKLİYORUZ

Güçlü Markalar

Özel ara yüz, geliştirilebilir yapı, farklı platformlarda çalışma ve entegrasyon kolaylığının yanında markanız için en yeni teknolojilerle desteklenen sistemler sunuyoruz. Başlamadan önce sizi, isteklerinizi dinleyerek dikkatli analiz çalışmaları yapıyor, en uygun iş planını oluşturuyoruz.Ardından, proje sürecini tasarlayıp hangi aşamalardan geçeceğimizi belirliyoruz. Kaynak ve zaman planlaması yapıyoruz.

Mükemmel Sonuçlar

Sonraki aşamada, tasarım şablonlarını hazırlıyor ve tarafınızca izlenebilir geliştirme sürecini başlatıyoruz. Geliştirme sürecinin bitmesi ve rutin testlerin ardından gerçek ortamda bir test aşamasına geçiyoruz ve ardından projenizi teslim ediyoruz. Yazılım projelerinde 13 yıllık deneyim ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklanmış ekibimizle satış sonrası da yanınızdayız. Gelin projenize hemen başlayalım!