Hizmetlerimiz

Daha Fazla Bilgi Edinin

Bilgi Alın

E-Ticaret, herhangi bir ürün veya hizmet için, çeşitli ödeme biçimleriyle bir internet sitesi aracılığıyla ticaret yapmanızı ya da sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş sistemidir.  E-ticaret en temel tanımı ile; tarafların bir araya gelmeden elektronik araçlarla online bir şekilde ticareti gerçekleştirmesidir.

E-ticaret, ürün seçeneklerinin artmasını, ürünlerin kalitesinin artmasını ve daha hızlı bir şekilde ödenerek teslim alınmasını sağlamaktadır.
İnternetten alışveriş yapan veya yapacak olan potansiyel tüketicilerin dünyanın her yerinde pazara sunulan ürünlerle ilgili fikir edinmelerine ve yeni üreticilerin dünya pazarına girmelerine imkân sunmaktadır. Daha düşük fiyatlı ve kaliteli ürünlerin pazara girmesi, üreticiler arasında rekabetin artmasına ve tüm ticari işlemlerin maliyetinin düşmesini sağlamaktadır.

Ürünlerin veya hizmetlerin müşteriye hızlı bir şekilde teslim edilmesi, ürün siparişlerinin basit ve hızlı bir şekilde alınabilmesi, satın alma süreçleri güvenliğinin sağlanabilmesi, kullanıcı ara yüzlerinin açık anlaşılır ve kullanışının kolay olması, e-ticaret sistemi alt yapısının güçlü ve yenilenmeye açık olması e-ticaretin öncelikli hedeflerindendir.

 

 

EĞİTİM YAZILIMI NEDİR?

Eğitim yazılımları, öğrencilerin eğitim-öğretim süreçlerine etkili bir biçimde katılmasına olanak sağlar. Bu sebeple de bu yazılımlarda yer verilen animasyon, grafik ve metin gibi unsurların dikkat çekici olması gerekir. Bu tür yazılımlar derse aktif olarak katılımı sağlarken kullanılan unsurlar da eğitim-öğretim ortamının daha zevkli bir zeminde inşa edilmesini sağlar. Böylece somutlama yapılan öğrenci işlenen konuyu daha iyi kavrar.

 

Eğitim Yazılımları Nasıl Hazırlanmalı?

 • Öğrencilerin seviyesine uygun olmalı
 • Konular basitten zora olacak şekilde sıralanmalı
 • Öğrenci sorulan soruları cevaplarken kendi içinde de sorular sormalı
 • Öğrencinin verdiği cevapların doğruluğu ya da yanlışlığı hakkında ona dönütler verilmeli
 • Öğrenciyi cevaba ulaştırmak için çeşitli ipuçları verilmeli
 • Birbirine bağlı içeriklere yer verilmeli
 • Konular ses, animasyon ve grafiklerle desteklenmeli
 • Sistem konu tekrarlarına imkân vermeli
 • Testlerle ilgili ölçme-değerlendirme sayfası yer almalı
 • Sistemin kolay kullanımı açısından yardım menüsü ve kılavuzu bulunmalı
 • Kullanıcı dostu olup basitçe tasarlanmış olmalıdır.

eMc, halihazırda kendi eğitim yazılımı olan bir firma olmakla birlikte sizlere de bu konuda destek olabilecek güce sahiptir. Eğitim yazılımı konusunda yardım almak isterseniz iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

TEKNOLOJİYİ EĞİTİME NASIL ENTEGRE EDEBİLİRİZ?

Bilgisayar sistemlerinin kullanıldığı teknolojiler hayatımıza girerek bizlere büyük bir kolaylık sağladılar. Saatlerce uğraşmamız gereken şeyleri artık neredeyse tek tuşla halledebiliyoruz. Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığı alanlardan biri de tabii ki eğitim.

Online sınavlardan akıllı tahtalara, akıllı tahtalardan akıllı sınıflara kadar neredeyse eğitimin her yerinde teknolojiden aktif olarak faydalanıyoruz artık. Eğitim teknolojileri nasıl hazırlanıyor peki? Öncelikle eğitim süreçlerinde kullanılacak cihazlar gerekli teknikler kullanılarak geliştiriliyor. Bu cihazlar kusursuz şekilde tasarlandıktan sonra sıra yazılımları yüklemeye geliyor. Yüklenen yazılımlar sayesinde de eğitim sürecinin her anı kolayca yönetilmiş oluyor.

Eğitim yazılımı konusunda desteğe ihtiyacınız varsa eMc olarak bir tık uzağınızdayız.

 Eğitim yazılımları, öğrencilerin eğitim-öğretim süreçlerine etkili bir biçimde katılmasına olanak sağlar. Eğitim yazılımlarının birçok türü vardır;

 • Öğrencinin gelişimini ve başarısını kontrol eden yazılımlar: Öğrencilerin gelişimlerini hatasız olarak takip etmek amacıyla geliştirilmiştir. Eğitmenler tarafından kullanılır.
 • Soru bankası yazılımları: ÖSYM ve MEB sınavlarına hazırlanan öğrencilerin kullandıkları uygulamalara ait yazılımlardır. Öğrencilerin soru ihtiyaçlarını karşılamak ve çözülen soruların istatiksel olarak doğru sonuçlarına ulaşmak için tasarlanmışlardır.
 • Konu içeriği yazılımları: MEB müfredatına göre düzenlenmiş özet konu içeriklerinin bulunduğu, ders tekrarına olanak sağlayan yazılımlardır. Öğrenciler ve eğitmenler tarafından kullanılmaktadır.
 • Oyun ve bulmaca yazılımları: Amaçları okul öncesi ve ilkokul kademelerinde bulunan çocukların zihinsel becerilerinin gelişmesini sağlamaktır. Bu beceriler kazandırılırken çocuklara eğlenceli vakit geçirmeyi de hedeflerler.

Bu tür yazılımlar hazırlanırken dikkat edilmesi gereken iki önemli nokta vardır. Bunlar; öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış olması ve eğitici olmasıdır.

Yukarıda verdiğimiz yazılım çeşitleri, eğitim yazılımlarından yalnızca birkaçıdır. Daha fazlası hakkında bilgi almak isterseniz eMc Bilgi Teknolojileri bu konuda en büyük destekçiniz ve geliştiriciniz olacaktır.

NEDEN UZAKTAN EĞİTİMİ TERCİH ETMELİYİM?

Ne zaman, nerede olursanız öğrenme faaliyetlerine devam edebileceğiniz bir eğitim sistemidir. Aynı zamanda fiziksel koşullar kaynaklı olumsuzlukları ortadan kaldıran bir sistemdir.

Teknolojik araçların gelişimiyle birlikte uzaktan eğitim yazılımları da günümüzde fazlasıyla rol almaya başlamıştır. Bu da uzaktan eğitimi geleneksel eğitim karşısında güçlü kılmaktadır. Uzaktan eğitim yazılımı denince akla ilk gelen isim olan eMc ailesi olarak eğitim yazılımlarıyla ilgili her türlü desteği sizlere vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Uzaktan eğitimin temel özellikleri nelerdir onlara bakalım dilerseniz;

 • Öğrenciyi merkeze alır: Uzaktan eğitim alan herkes kendi öğrenim hızına uygun olarak gelişim kaydeder.
 • Ekonomiktir: Genel olarak dört duvar arasında eğitim alındığı için ulaşım, yemek vb. gibi masraflardan feragat edilmiş olur.
 • Nerede ve ne zaman eğitimin alınacağı önemsizdir: Saat kaç olursa olsun, nereden olursanız olun istediğiniz her an eğitim alabilir, bunu kendinize uygun bir zaman dilimi için programlayabilirsiniz.
 • Hayat boyu öğrenmeyi destekler: İstenilen yaşta istenilen eğitim alınabilir.
 • Sınırsız sayıda öğrenciye hitap eder: Zaman ve mekân sınırlaması olmadığından eğitim almak için çeşitli engellemelerle karşı karşıya kalan bireyler uzaktan eğitim sayesinde eğitimlerine devam edebilir.

 

eMc EĞİTİM YAZILIMIYLA SİZLERE NELER SUNUYOR?

eMc, yeni neslin beklentilerine uygun olarak özel okullar, üniversiteler, kurslar gibi eğitim kurumlarının internet üzerinden e-eğitim hizmeti sunmaları için geliştirilmiş uzaktan eğitim alt yapısı ile özel yazılım hizmetleri vermektedir. Peki eMc sizlere neler sunuyor?

 • Öğrencilerin eğitim ve gelişimlerini sistematik olarak takip edebilir, eğitim sürecini yönetebilirsiniz.
 • Eğitmen olarak kendinize ait içerikleri öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz. (Her türlü office belgesi, resim, video, animasyon vb. paylaşabilirsiniz.)
 • Sistem üzerinden öğrencilerinize ödevler atayabilir ve bunlarla ilgili raporları elde edebilirsiniz.
 • Uzaktan eğitim, web konferans, online hizmetler gibi birçok teknoloji ve sistem sayesinde bütünleşik bir e-öğrenme sistemine sahip olabilirsiniz.
 • Yer ve zamandan bağımsız olarak sanal toplantılar ve uzaktan eğitim gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tüm bu imkanlara mobil uygulamalarımız ile de tek tuşla ulaşabilirsiniz.

Network fark etmeden hayatımızın içinde olan bir iletişim ağıdır. Doğru kullandığımız zaman pek çok şey öğrenebileceğimiz, aynı şekilde öğretebileceğimiz bulunmaz bir kaynaktır. Peki network neden bu kadar önemlidir ve nasıl kazanılır?

Network kurmak iş hayatınızda size işinizi daha kolay genişletme, isminizi daha kolay tanıtma gibi olanaklar sağlar. Hem bulunduğunuz sektör hem de farklı sektörlerle daha kolay iletişime geçmenize ve büyümenize yardımcı olur. eMc Bilişim ile artık bu fırsatları yakalamak çok daha kolay.

Türkçeye “iletişim ağı” olarak da çevirebileceğimiz networking karşılıklı olarak birbirine fayda sağlamak amacıyla iş hayatındaki profesyoneller, çalışanlar, potansiyel müşterilerle iş geliştirmek olarak tanımlanabilir.

İletişim ağınızı genişlettikçe her yeni tanıştığınız kişiler potansiyel yeni müşteriniz olur. İş konusunda yaptığınız karşılıklı ilerlemelerden sonra referans olarak o kişileri kullanabilirsiniz.

Networkte diğer bir önemli husus satışı yapılacak üründür. Satışı yapılacak ürüne ilk başta kendiniz güvenmelisiniz ve daha sonra ürünü tanıtıma ve satışa çıkartıp iletişim ağınızı genişletmelisiniz.

Unutmayın her şey kazandıran doğru ekip desteğidir ve bizler bu desteği sizlere eMc Bilişim olarak en başında sağlıyoruz.

NETWORK İLE NASIL KAZANILIR?

Network marketing kazanç olarak üç temel maddeyi esas alır. Bunlar; artık gelir, katlanma etkisi ve kaldıraçtır. Networke gereken özveriyi gösterdiğinizde size hem maddi olarak hem de zamansal olarak bir özgürlük imkânı sağlar.

Doğrusal gelir iş yaptığınız, çalıştığınız sürecin karşılığı olarak aldığınız paradır. Çalışmazsanız para kazanamazsınız. Zamanınızın büyük bölümünü bu parayı kazanmak için harcarsınız. Herkesten bir adım önde olmak zordur, iş bittiğinde gelir kaynağınız durur.

Artık gelir mantığında ise bir kez yaptığınız bir iş için defalarca ödeme alabilir süreklilik sağlayabilirsiniz. Ürününüzü satıp devamlılığını sağlayabildiğinizde o müşteriniz artık sizler için her ay düzenli bir gelir kaynağıdır. Artık ödeme yöntemi networkün temelini oluşturan kazanç yöntemidir. eMc Bilişim Network sistemi sayesinde sizde, artık gelir mantığı ile gelir planlamanıza süreklilik katabilirsiniz.

Katlanma etkisinde önce yavaş ilerlediğinizi düşünebilirsiniz toplu para cazip gelebilir ancak gereken sabır ve özveri ile katlanarak büyüyen para miktarınız sizi de cezbedecektir. Bünyenize kattığınız her bireyin katlanma etkisine katkısı bulunur.  Her kişinin bir veya birden fazla kişi getirdiği düşünülebilir, tabii ki herkes aynı oranda katılımcı sağlayamayacaktır ancak yine de katlanma gücünün inanılmaz bir gücü vardır.

Kaldıraç yöntemini networkün zamanınıza kattığı fayda olarak görebilirsiniz.  John D. Rockfeller “Kendi emeğimin yüzde 100’ündense 100 kişinin emeklerinin yüzde 1’ini tercih ederim.” sözüyle oldukça net bir şekilde açıklamıştır. Kaldıraç yöntemi ile herkesin oluşturduğu ortak çaba bireylere gelir kaynağı olur.

KENDİ PATRONUNUZ OLUN!

Bir iş düşünün size kendinizin patronu olma fırsatı sağlıyor. Network ile bu mümkün. Kontrol tamamen sizde, çabanız ve sisteminize kattıklarınız ile kendi başarı öykünüzü oluşturuyorsunuz. Hem de sınır tanımadan. Bizler de eMc olarak her zaman sizi destekliyor, arka plandaki kahramanınız oluyoruz. Şimdi kurduğunuz ekip ile başarıya imza atma vakti. Herhangi bir koşul sunmayan, tecrübe, yaş, eğitim düzeyi, geçmiş gözetmeksizin kendi patronunuz olma imkânını yaşamsal, finansal ve zamansal artılar sağlayarak gerçekleştiriyoruz. Gün gelir hiç satış yapmamış olsanız dahi üyeleriniz sayesinde gelir kazanmaya devam edersiniz.

NETWORK MARKETİNG NEDİR?

Networkün oluşturulması aslında uzunca bir yıl eskilere dayansa da popülaritesini son yıllarda kazanmıştır. Bizler de eMc ailesi olarak sizlere network sektöründe tam 12 yıldır hizmet sağlıyoruz. Birçok şirket için en iyi ticaret modeli olarak görülen network, şirketlerin başarı oranlarını da arttırıyor.

Network bir pazarlama tekniğidir ve herkes eşit şartlar altında kendi pazarlamasını yapar. Kendi çalışma alanını ve çalışma saatlerini kişiler kendileri istedikleri şekilde belirler.

Sistem ağ şeklinde pazarlama mantığında yürür. eMc Bilişim olarak sizlere en uygun model planlaması yapıp hizmetinize sunuyoruz. Temsilci üye kaydeder. Üyeye gereken bilgiler aktarılıp bir eğitim sürecine tabii tutulur. Temsilciyi destekler. Bu üye geliştikçe hem temsilci hem üye kazanır.

Networkün ilerlemesi genel olarak tavsiye üzerine çalışır. Satılan ürün müşterinin tavsiyeleri üzerine yeni alıcılarla buluşur. Network markette satılacak ürün tamamen orijinal olmalıdır. Tüketiciyi aldatıcı bir ürün satış devamlılığını etkiler.

Arada herhangi bir aracı yer almamalı. Satışın direkt olarak satıcı ve alıcı arasında gerçekleşmesi gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki satışta arayan giren kişiler işlerin sadece karmaşıklaşmasına sebep olur.

NETWORKÜ BİZE SORUN!

Sizler kadar eMc Bilişim olarak sizlerin güvenliğini önemsiyor ve en üst seviyede tutuyoruz. Uzman ekiplerimizce sizlere sunduğumuz network programımızın güvenliğini sıkılaştırarak maksimum güvenlik seviyesine ulaştırıyoruz.

Size sunduğumuz tüm hizmetlerin takibini eMc profesyonel ekiplerimizce sağlıyor ve sisteminizin sorunsuz çalışması sürecini en yüksek seviyeye taşıyoruz.

İş süreçleri; sizden sistem hakkında bilgilerin alınması ve hedeflerinizin belirlenmesi, size özel bir iş planı çıkarılması ve zamanın hesaplanması, zaman ile doğru orantılı olarak ödeme tablosunun oluşturulması ile birlikte yazılımın size uyarlanması, test süreci ve hayata geçirilmesi şeklindedir.

eMc çok daha geliştirilmiş ve hızlandırılmış mobil uygulamaları sizlerin isteğine göre hazırlıyor! Gelişen teknolojiyle, mobil uygulamalar günümüzde kimsenin yanından ayırmadığı akıllı cihazlara kodlanmış ve özel olarak tasarlanmış yazılımlardır. Finans, eğlence, eğitim, müzikler, fotoğraf, spor, gazete, haberler, hava durumu, kitaplar, oyunlar, iş, çocuklar gibi birçok başlık mobil uygulama kategorilerine örnek verilebilir. Kategorilerden istediğinize ulaşarak bu başlık altından istediğiniz mobil uygulamayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

BİR MOBİL UYGULAMAYA NEDEN İHTİYACINIZ VAR?

Mobil cihazlar bulunduğundan beri, uygulamalar her gün daha akıllı hale geliyor. İyi tasarlanmış ve kullanıcı dostu bir mobil uygulama geliştirmek, işletmelerin hizmetlerini dijitalleştirmelerine ve bunları herhangi bir mobil cihazda kolayca kullanılabilir hale getirmelerine olanak tanıyor. Uygulamanızı hiçbir şey, kullanıcıların satış, indirim, tanıtım ve diğer heyecan verici teklifleri bulmaları için harika bir yer haline getiremez. Tüm bunların hepsi eMc sayesinde bir mobil uygulama ile müşterilerinizin parmaklarının ucunda olacak.

EMC MOBİL UYGULAMALARIYLA SİZLERE AVANTAJLAR SUNUYOR!

eMc Mobil uygulamaları ile müşteri sadakatini arttırıyor ve platformlar arasında yaşanacak sorunları ortadan kaldırıyor.

Mobil uygulamalar web sitelerine göre daha hızlı işlem gerçekleştirdiklerinden kullanıcı için daha avantajlı hale geliyor ve müşteri potansiyelini arttırıyor.

eMc’nin sunduğu mobil uygulamalar zamanın büyük bir bölümünde hücresel veri kullanımına açık olarak yanımızda bulunuyor.

EMC’NİN MOBİL UYGULAMALARDAKİ ROLÜ

İnternet kullanımı artık hayatımızın çok büyük bir bölümünü kaplıyor ve internete hızlı bir şekilde erişmek en önemli isteklerimizden biri oluyor. Mobil uygulamalar bu konuda oldukça önemli bir role sahip! Her geçen gün internet kullanımı çok daha geniş kullanımlara ve hızlı uygulamalara açılıyor. Mobil yazılımlarımızdan faydalanmak ve vakit kaybetmemek için eMc ile iletişime geçin.