Mobil
Uygulama
Geliştirme

IOS
ANDROID

UI & UX

Kullanıcı merkezli tasarım sürecinde, onların istek ve ihtiyaçlarını analiz etme konusunda uzman ekibimiz yaratıcı fikirler üretiyor.

Tasarım

Güncel tasarım trendlerine uygun, titizlikle tasarlanmış arayüzler

Geliştirme

Tasarımı eşdeğer bir koda dönüştürerek, hedeflenen bir uygulama oluşturmak için projenizin detaylarını bu koda uyguluyoruz.

Uygulama

Dijital projeler için gerekli yüksek kalitede teknolojileri kullanıyoruz.

Uyum

Mobil uygulamanızı kullanım alanlarına göre özelleştiriyor, markanızın dijital görünürlüğünü en iyi seviyeye taşıyoruz.

Test

Mobil uygulamalarımızı kullanıcıları mutlu yapıyı sunmak için özenle geliştirilmiş test süreçlerinden geçiriyoruz.

Hayatınızı Kolaylaştırıyoruz

Her Yerden Erişin

Tecrübeli mobil yazılım ekibimiz, müşterilerimizin projelerini hayata geçirme seçeneklerini değerlendirmelerine yardımcı olur. En iyi mobil deneyimler, sağlam bir yazılım temeli gerektirir. Ekibimiz yeni geliştirme veya ara katman yazılımı sistemleriyle entegre olma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve maliyetleri, pazara sunma süresini, uygulama riskini, performansı, ölçeklendirmeyi ve güvenlik hususlarını temel alarak alternatifleri değerlendirerek size en uygun çözümü sunar.

Kullanıcı Arayüzü

Bugün ihtiyaçlarınızı karşılayacak, ancak gelecek planlarınızla birlikte büyüyecek sistemler tasarlama konusunda en iyisiyiz. Sistemlerinizin bugünkü trafiği, yarınki trafiğinizin yalnızca bir kısmı olacaktır. Sistemlerimiz, genişleyen müşteri tabanınızla büyümek üzere tasarlanmıştır. İstikrarlı ve dayanıklı, güvenilir sistemleri tasarlamak için standartların üzerinde bir hizmet sunuyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızın yanında müşterilerinizin ihtiyaçlarına da odaklanarak, onlara en iyi deneyimi sunmak için en son teknolojiyi ve en iyi uygulamaları kullanıyoruz.

TALEP FORMU

Her Sektöre Her İhtiyaca Özel Çözümler

Tabletler, akıllı telefonlar, akıllı saatler ve smart tvler gibi kanallarda çalışan uygulamalar mobil konsept için yazılım geliştirme tekniğinin örnekleridir. Hem kişisel, hem de iş hayatımızda teknolojiler olmadan yaşamak imkansız gibi göründüğünden mobil uygulamalar, içeriği her ne olursa olsun geniş kitlelere ulaşabilmek için en etkili yöntemdir.

Kullanılacak renklerin seçimi ve görsel öğelerin tasarımlarının yapılması en önemli adımlardan biridir. Veri tabanı oluşturulması, içerik yönetiminin programlanması ve uygulamanın kodlanmasıyla yazılım bitirilir; önce teste sonra tüm kontrollerin ardından markete/yayına açılır. Ekibimiz her adımda fikrinizi alır, uzun vadede sürdürülebilir, profesyonel bir iş çıkarır.

Uygulamanın hedef kitlesini belirlemek, tanımlamak ve sonuçlar doğrultusunda kullanıcı deneyimi haritasını ve genel mimariyi hazırlamak öncelikli olarak gereklidir. Bütün bu çalışmalar, doğru modellemeyi ve ara yüz tasarımını yapmaya yönelik temel adımlardır. Adımlarla birlikte kullanıcı deneyimi şekillenmeye başlar. Bağımsız uygulama testleriyle süreç ilerler.