Loading...
Mobil Uygulama2019-12-01T14:46:46+00:00

Mükemmel Uyum

Tabletler, akıllı telefonlar, akıllı saatler ve smart tvler gibi kanallarda çalışan uygulamalar mobil konsept için yazılım geliştirme tekniğinin örnekleridir. Günümüzde, hem kişisel hem de iş hayatımızda teknolojiler olmadan yaşamak  imkansız gibi göründüğünden mobil uygulamalar da içeriği her ne olursa olsun geniş kitlelere ulaşabilmek için en etkili yöntemdir. İyi bir mobil uygulama için öncelikle iyi ve modern bir tasarıma ihtiyaç vardır.

Hemen Satın AL

E-Ticaret Uygulamaları

Kurumsal Mobil

Özel Yazılım

Oyun Uygulamaları

Kullanıcı Dostu Tasarım Olmazsa Olmazımız

ve tabii ki …

Sadeliğin İşlevselliği

0
Uzman Ekip Üyesi
0
Proje Teslimi
0
Fincan Kahve
%0
İndirme Artışı

Kullanıcı Deneyimi

Uygulamanın hedef kitlesini belirlemek, tanımlamak ve sonuçlar doğrultusunda kullanıcı deneyimi haritasını ve genel mimariyi hazırlamak öncelikli olarak gereklidir. Bütün bu çalışmalar, doğru modellemeyi ve ara yüz tasarımını yapmaya yönelik temel adımlardır. Adımlarla birlikte kullanıcı deneyimi şekillenmeye başlar.

Geliştirme

Kullanılacak renklerin seçimi ve görsel öğelerin tasarımlarının yapılması en önemli adımlardan biridir. Veri tabanı oluşturulması, içerik yönetiminin programlanması ve uygulamanın kodlanmasıyla yazılım bitirilir; önce teste sonra tüm kontrollerin ardından markete/yayına açılır. Ekibimiz her adımda fikrinizi alır, tam bir ekip işi çıkarır.