Network Marketing Yazılımı2019-01-23T15:21:57+00:00

EMC NETWORK MARKETING YAZILIMI

TÜM İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK ÇÖZÜM

ÖRNEK SİTE
İNCELE
incele
İNCELE

GENEL ÖZELLİKLER

Size bayilere ve son kullanıcıya kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan bir yazılım sunuyoruz.

TEKLİF İSTEYİN

PLANLAR

ADMIN PANELİ

Oluşturulan tüm siparişleri tarihe göre sıralanmış şekilde görüntüleyin, işlemleri tamamlandı olarak onaylayın. Üye, bayi ve gelir yönetimini kolaylıkla izleyin. Prim ve bonus dağıtımını yönetin. Verilerin çizgi grafiğini görüntüleyin, tüm alışveriş sepetlerine veya standart alışveriş sepetine dair ekranları görüntüleyin veya detay inceleyin.

En çok görüntülenen ve en çok satan ürünleri, en çok kazanan üyeleri vb. görüntüleyin.

Kariyerler ve bu kariyerlere ait kazanç oranlarını yönetim panelinden tanımlayın.

Görsellere Tıklayın

BACKOFFICE | KULLANICI PANELİ

Sizin ve alt temsilcilerinizin tüm siparişlerini dilediğiniz veriye göre filtrelenmiş şekilde görüntüleyin. Prim ve kazançlarınızı kolaylıkla izleyin. Sipariş oluşturun ya da yönetin. Sisteme yeni üyeler ekleyin, kazanç sisteminize göre yerleşimlerini gerçekleştirin. Kontaklar oluşturup ağınızı geliştirin.

Size özel kampanyaları görüntüleyin, işlem ve organizasyon hacminizi geliştirin.

Ayarlanabilir kazanç raporları ile temsilcelerinizin performansını anlık olarak takip edin.

Görsellere Tıklayın

Ürün ve hizmetlerinizi en etkili biçimde yönetip satışa sunmanız için her şey hazır!

Sınırsız kategori ve ürün ekleme, varyasyon, opsiyon girişleri, kargo tanımlama, ödeme sitemleri entegrasyonları ve gelişmiş raporlama araçları ile işiniz daha kolay.

İncele

Bitcoin günümüzde popülerlik kazanmıştır ve zaman geçtikçe de bunun büyük ölçüde artacağı düşünülmektedir. Network marketing sistemlerinde de kolay, son teknoloji ve
uygulanabilir olması sebebiyle tercih edilmektedir.

İncele

Kripto para birimi entegrasyonu en iyi kullanıcı deneyimi için en yeni dijital para birimlerini eklemeye devam etmektedir ve Emc Network marketing yazılımlarında da bir seçenek olarak sunulmaktadır.

İncele

Network marketing, bir kişinin %100 çabası yerine, yüz kişinin %1‘lik çabasıyla para kazanabilmek mantığı ile hareket eder. Kar paylarının dağıtımı ise seçilen plana göre farklılık gösterir.

İncele

NEDEN EMC?

Kazancınız için çalışıyor, size tüm süreçlerinizi yönetebileceğiniz hızlı, kolay kullanılır, pratik ve esnek bir altyapı sunuyoruz.

Pazarlama stratejilerinize uygun olacak yapıda, girişimci, müşteri, bayi gibi sistem üyelerinin tüm aktivitelerinin takibini, aylık kazanç ve primlerini hesaplayan, varsa kullandığınız muhasebe vb. yazılımlara entegre edilebilen, tüm ödeme altyapılarına uyumlu size özel olarak geliştirilecek yazılımımızla hangi kazanç yöntemini seçerseniz seçin kazanan hep siz olursunuz!

İLETİŞİM

0850 425 22 00

E-POSTA

info@emcbilisim.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

9:00 – 18:00