Hizmetlerimiz2019-04-26T12:10:52+00:00

Markanızın Dijital Platformlarda En İyi Şekilde Yer Alması İçin Çalışıyoruz.

Özel yazılım işlerimizde deneyimli ekibimiz ve gelişmiş altyapımız sayesinde, sizin için verimliliği en üst seviyeye çıkaracak çözümler sunuyoruz. Hızlı özel ara yüz, geliştirilebilir yapı, farklı platformlarda çalışma ve entegrasyon kolaylığının yanı sıra size en yeni teknolojilerle desteklenen sistemler sunuyoruz. İşe başlamadan önce sizi, isteklerinizi dinleyerek dikkatli analiz çalışmaları yapıyor, en uygun iş planını oluşturuyoruz.

Ardından, proje sürecini tasarlayıp hangi aşamalardan geçeceğimizi belirliyoruz. Kaynak ve zaman planlaması yapıyoruz.

[/fusion_text]color=”custom” size=”large” type=”flat” shape=”round” target=”_blank” title=”” gradient_colors=”transparent|” gradient_hover_colors=”#6797be” accent_color=”#6797be” accent_hover_color=”#ffffff” bevel_color=”” border_width=”1px” shadow=”no” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”1″ alignment=”left” class=”” id=””]Daha Fazla Bilgi
Teklif İste

En son teknolojilerle desteklenmiş sistemlerimiz standart e-ticaret yönteminin yanı sıra planlama, öne çıkarma ve raporlama gibi ek özellikler ve başka sistemlere entegre edilebilir yapısı sayesinde satışlarınızı arttırır. Özenle oluşturduğumuz şablonlarımız, en iyisi olmayı amaçlayan bir mağazanın hızlı bir şekilde oluşturulmasını sağlar.

Tasarım, mağazanızın müşterilere görünen yüzüdür. Ne kadar iyi bir sisteminiz olursa olsun özenle tasarlanmadıysa sizi rakipleriniz karşısında geriye düşürür.

Daha Fazla Bilgi
Teklif İste

Esneklik ve yeni gelişmelere uyum yeteneği de modern yazılım geliştirme için bir ön koşuldur. Ios, Android ve Windows Mobile işletim sistemleri için yazılımlar geliştirir ve programlarız. En iyi verimi, performansı ve zarafeti amaçlarız. Mobil ekibimiz, uygulama senaryonuz için özelleştirilmiş olan çözümleri gerçekleştirir.

Uygulamalarımız daima istek, ihtiyaç ve hedeflerinize göre ayarlanır. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren de geliştirme sürecine derinden dahil olursunuz.

Daha Fazla Bilgi
Teklif İste

Profesyonel ve kurumsal web tasarım ve özel yazılım çözümlerinin yanında hazır paket yazılım çözümlerinde de uzman bir ekibe sahibiz. Abbyy gibi sektörel yazılımlar ve microsoft çözümleri gibi alanlarda da hızlı hizmet ve destek sunuyoruz.

Abbyy
Teklif İste

İhtiyaçlarınız İçin En Doğru Adres

Anahtar Teslim Yazılımlar

 • Kolay Kullanım
 • Esnek Altyapı
 • Mobil Yönetim
 • Eşsiz Tasarım
 • Kusursuz Güvenlik

Bankalar ve Ödeme Sistemleri

 • 1 Günde Tüm Bankalardan Ödeme Almaya Başlayın! 
 • Müşterilerinize 9 Taksitle Satış Yapmanın Gücünü Kullanın.
 • Sosyal Medya Hesaplarından Ödeme Alın.

Entegrasyon Alt Yapısı

 • Ticari Yazılım
 • Pazar Yeri
 • Mobil Uygulamalar
 • Mobil İmza
 • Tedarikçi

İşinizi Bir Üst Seviyeye Taşıyın!

E-ticaret sistemlerimizle, size özel bir tasarım ile benzer mağazalardan farklı ve sektörel olarak da müşterilerinizin alışkanlıklarına en uygun hizmeti sunabilirsiniz.

iOS ve Android platformlarında birçok sektöre uygun uygulamalar geliştiren uzman ekibimizle ihtiyaçlarınızı taşınabilir teknolojilere en iyi şekilde taşıyoruz.

Yazılım ihtiyaçlarınızı hazır yazılımlar karşılayamıyorsa ürün/hizmet yapınıza uygun size özel ve benzersiz hazırlanmış çözümlerle işinize verimlilik kazandırabiliriz.

Sektörünüze hitap edebilecek hazır çözümlerle işinizi güçlendirerek, mobilden, webten ya da dilediğiniz cihazlardan süreçlerinizi kontrol ve takip etmenizi sağlıyoruz.