Loading...
E-Ticaret2019-03-07T10:26:35+00:00

İşlerimiz Kalitemizi Yansıtıyor

Siz de İşinizi İnternete Taşıyın, Hemen Kazanmaya Başlayın!

Özel Tasarım Seçenekleri

Hazır tasarımların dışında, sizin için hazırlayacağımız e-ticaret tasarımlarından birini seçerek mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilir, sitenizi özelleştirebilirsiniz.

Kolay Kullanım Özellikleri

Satışlarınızı artırırken zamandan da tasarruf  etmeniz için e-ticaret paketlerimizin yönetim ve entegrasyonu hızlı ve çok kolay tasarlandı. Sanal mağazanızı yönetirken hiç zorlanmayacaksınız.

Gelişmiş Pazarlama Araçları

Satışlarınızı artırmak için kampanyalar, promosyonlar, çekler ya da kuponlar tanımlayarak müşterilerinize fırsatlar sunabilir; rakipleriniz arasında öne çıkabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Mevcut müşteri potansiyelinizi kuvvetlendirmek ve yeni müşterileri kazanabilmek için  ‘SEO’nun önemini göz ardı etmeyin.

E-Ticaret Paketlerimiz

Standard

3500Yıllık
  • ̶4̶.̶0̶0̶0̶ ̶₺̶

Plus

4500Yıllık
  • ̶5̶.̶0̶0̶0̶ ̶₺̶

Pro

5500Yıllık
  • ̶6̶.̶0̶0̶0̶ ̶₺̶

Premium

7500Yıllık
  • ̶8̶.̶5̶0̶0̶ ̶₺̶

1 adet logo tasarımı ile birlikte tüm sayfalarda kullanılmak üzere, konseptinize özel tek sayfalık arayüz tasarımı yapılır, vitrin görünümleri ve buton temaları ise standart temalardan uygun olan şablonlardan kullanılarak arayüz kodlaması tamamlanır.

3000 yerine  2.000 TL

Daha Fazla Bilgi
Teklif İste

3 adet alternatif logo tasarımı yapılır. Tema tarafında, arayüz tasarımıyla uyumlu vitrin şablonu, ürün detay şablonu ve buton teması tasarımları yapılır. Size özel yapılan tasarımlar HTML, CSS ve JavaScript kodlama yöntemiyle e-ticaret paketinize entegre edilir.

4500 yerine  2.700 TL

Daha Fazla Bilgi
Teklif İste

Tema tasarımı tarafında ekstra bir giriş sayfası tasarımı yapılmaktadır. Giriş sayfası içerisinde, yapılacak tasarıma göre; temayla uyumlu slider, carousel vitrinler, ürün veya kategorilere özel banner alanları ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanır.

6500 yerine  3.500 TL

Daha Fazla Bilgi
Teklif İste

Mobil E-Ticaret Modülünü kullanan site sahiplerine özel olarak sunulan bir hizmettir. İçerisinde gelen standart tasarım seçeneklerinin dışında, kimliğinizi yansıtan ve müşterilerinize profesyonel kullanıcı deneyimi sunan özel mobil tasarım hizmetidir.

6500 yerine3.500TL

.

Daha Fazla Bilgi
Teklif İste