Abbyy FineReader2018-11-06T08:32:15+00:00
Loading...

ABBYY FineReader® 12 Professional, salt resim biçimindeki belgelerde yer alan metinleri, Microsoft Office ve içinde arama yapılabilen PDF gibi formatlara doğru bir şekilde dönüştürür; böylece bu belgelerin içeriklerini tekrar kullanabilir, daha verimli arşivleme yapabilir ve aradığınız bilgilere daha çabuk erişebilirsiniz. FineReader belgelerin yeniden yazılması ihtiyacını ortadan kaldırır ve önemli bilgileri anında kullanmanıza olanak tanır. Her türlü dil kombinasyonu dahil, 190 dilde salt resim şeklindeki belgelere anında erişim sağlar.

SatınAl
Teklif İste
ABBYY FineReader 12 Corporate, firmalarda ve kurumlarda kağıtlar, taranan, fotoğrafı çekilen belgeler ve PDF’lerle çalışmak için tasarlanan bir yazılımdır. FineReader Corporate ofisinizdeki çalışanların üretkenliğini arttırır. Çalışanlarınız, belgeleri düzenleyebilmek için hızlı ve kolay bir şekilde Word, Excel ve diğer uygulamalara aktarabilecek, dijital arşivleme için hazırlayabilecek ve tek tıklamayla metin ve tabloları çekebilecekler.
Satın Al
Teklif İste

FineReader OCR ve PDF yazılımı, kağıda basılı belgeler ve PDF’lerdeki bilgileri düzenleme, yeniden kullanım ve işbirliği için işlenebilir hale getirerek iş dünyası profesyonellerinin bu belgelerle çalışma şekillerini baştan sona değiştiriyor.

Gelişmiş dönüştürme işlevleri ile kağıttan taranmış belgeleri kolaylıkla dijitalleştirin.

Satın Al
Teklif İste

Kâğıda basılı belgeleri, PDF’leri ve metin içeren dijital fotoğrafları kolaylıkla güncelleyebileceğiniz, içinde arama yapabileceğiniz, paylaşabileceğiniz, arşivleyebileceğiniz veya içinden kopyalayarak alıntı yapabileceğiniz düzenlenebilir ve arama yapılabilir dosyalara dönüştürün.

FineReader Pro sizi elle yeniden yazma ve yeniden biçimlendirme külfetinden kurtararak zamandan ve emekten büyük tasarruf sağlar.

Satın Al
Teklif İste

ABBYY FineReader Express Edition for Mac, taranan dokümanları, PDF ve dijital fotoğraf makinesi görüntülerini, RTF, XLS, içinde arama yapılabilir PDF ve HTML gibi sık kullanılan formatlara dönüştürür. Doğruluk oranı yüksek olan uygulama, Türkçe de dahil olmak üzere 171 dili destekliyor, dönüşüm esnasında mantıksal dosya yapısını ve sayfa formatını yeniden oluşturyor.

Üstelik basit ve pratik bir arayüzde!

Satın Al
Teklif İste

Özellikler

FineReader, belgelerle çalışırken iş verimliliğini artırmaya yönelik bir hepsi-bir-arada OCR yazılım uygulamasıdır. Yazılım, kağıda basılı belgelerde ve PDF’lerde gömülü bilgilere erişmek için güçlü, ancak kullanımı kolay araçlar sağlar.

NASIL YAPIYOR?

Desteklenen Görüntü

PDF, PDF/А, TIFF, JPEG, JBIG2, PNG, BMP, GIF, DjVu, DOC(X), XLS(X), HTML, RTF, TXT 

Belge Kayıt Biçimleri

DOC(X), XLS(X), PDF, PDF/А, RTF, TXT, CSV, ODT, EPUB, FB2, DjVu, PPTX, HTML, TIFF, JPEG, PNG

Tanıma Dilleri

Abbyy FineReader, her kombinasyonda supports 192 tanıma dilini destekler; 48 dil için sözlük desteği sunar.