Network Marketing Yazılımı2018-11-14T11:01:52+00:00

EMC NETWORK MARKETING YAZILIMI

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Çözüm

Kazancınız için çalışıyor, size tüm süreçlerinizi yönetebileceğiniz hızlı, kolay kullanılır, pratik ve esnek bir altyapı sunuyoruz.

DEMO İNCELE
Kullanıcı Adı: emcbilişim | Şifre: 123456

Size bayilere ve son kullanıcıya kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan bir yazılım sunuyoruz.

TEKLİF İSTEYİN

NETWORK MARKETING KAZANÇ PLANLARI

Unilevel

Unilevel, en çok kullanılan kazanç yöntemlerindendir. 1. kademeye dahil edebilecek üye sayısı sınırsızdır. Diğer kademelere de sınır olmaksızın üye dahil edilebilir. Çoğunlukla kademeler arttıkça elde edilen komisyon azalır. Kaçıncı kademeye kadar kazanabileceğiniz sisteme göre farklılıklar gösterir.

Binary

Diğer kazanç modellerinin çok üstünde geliştirilmiş bir sistemdir. Sistemdeki her kaydın iki kolu vardır. Yani her kişin ilk kademesine 2 kişi dahil edebilir. Genelde sınırsız kademeden gelir elde edilir, zaman dilimi ile kazanca üst limit getirilir ve kısa olan koldaki ciro üzerinden komisyon hesaplanır.

Matrix

Bu yöntemde kademelere dahil edilecek üye sayısı da, kaçıncı kademeye kadar kazanç sağlanabileceği de net olarak bellidir. Günümüzde en yaygın matrix sistemleri 5×8, 3×9, 2×12 şeklindedir. Bu sistemde kullanılan ödeme şekilleri ve miktarlarını belirleme yolları da farklıdır.

Breakaway

Bu planda herkes kendisinden üstteki kişiden farklıdır. Ayırım, üstlerin sayısı ile de alakalıdır. Her kişi özel hisse ve indirimden yararlanabilir. Böylece herkes üstünden ayrılmaya yani “breakaway”a ulaşmaya çalışır. Bu yöntemde asıl kar breakaway derecesine ulaşınca elde edilir.

NEDEN EMC?

Pazarlama stratejilerinize uygun olacak yapıda, girişimci, müşteri, bayi gibi sistem üyelerinin tüm aktivitelerinin takibini, aylık kazanç ve primlerini hesaplayan, varsa kullandığınız muhasebe vb. yazılımlara entegre edilebilen, tüm ödeme altyapılarına uyumlu size özel olarak geliştirilecek yazılımımızla hangi kazanç yöntemini seçerseniz seçin kazanan hep siz olursunuz!

İLETİŞİM

0850 425 2200

E-POSTA

info@emcbilisim.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

9:00 – 18:00

İLETİŞİM

0850 425 22 00

E-POSTA

info@emcbilisim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

9:00 – 18:00